O nás

Firma Jaromír Novák - ZÁSOBNÍKY CZ se zabývá výrobou, prodejem a pronájmem kontejnerů. Díky široké nabídce standardních provedení kontejnerů, ale také zakázkové výrobě můžeme nabídnout i atypická provedení kontejnerů. Samozřejmostí je doprava hotových výrobků na požadované místo dodání. Mezi naše zákazníky patří fyzické osoby, malé i velké firmy z tuzemska a zemí Evropské unie. Proto můžeme nabídnou mnoho referencí, které dokládají kvalitu výrobků i spolehlivost našich služeb.

 

Nabízíme především skladové kontejnery, celosvařované skladovací kontejnery, mobilní montované kontejnery a sklady. Všechny tyto kontejnery lze využívat ke skladování materiálu a zboží, nebo jako montážní skladové buňky na stavbách.

skladove kontejnery skladový kontejnerstavební sklad

 

Dále nabízíme obytné buňky, které slouží jako kancelářké kontejnery, obytné kontejnery na stavbách nebo jako mobilní kanceláře. Využití je samozřejmě mnohem více. Tyto buňky jsou kvalitním zázemím využívaným nejen v průmyslových odvětvích.

obytná buňka

 

Pro zákazníky, kteří potřebují kontejnery ke speciálnímu použití, nebo kontejnery atypických rozměrů či využití, nabízíme atypické kontejnery. Máteli požadavek na takovéto kontejnery, kontaktujte nás.

 

Pokud by jste na  našem webu nenašli odpověď na vaší otázku, kontaktujte nás. Rádi vaše případné dotazy zodpovíme, nebo doporučíme vhodná řešení.  Přejeme Vám příjemný den.

 

Bc. Jaromír Novák

majitel