Reference - skladové kontejnery

Naše skladové kontejnery nacházejí široké vužití a proto máme mnoho kvalitních referencí. Zde si můžete prohlédnout některé vybrané reference, vybrat si to správné provedení skladového kontejneru a vhodné řešení pro vás.

 

Skladové kontejnery - soukromá firma z Prahy

Pro rychlé rozšíření skladového prostoru jsou skladové kontejnery ideální volbou. Proto pochází mnoho z našich referncí právě od malých firem až po velké. Tato reference pochází od velké firmy z Prahy, která použila kontejnery ke skladování zboží.

skladové kontejnerykontejnery skladové 

Pro rozšíření skladovací kapacity bylo zvoleno 5ks velkých skladových kontejnerů délky 6m a 6ks kontejnerů o délce 6m. Posledně jmenované kontejnery byly dodány s propojovacím kusem. Vznikly tak skladové kontejnery o délce 12m.

 

Rozšíření skladových prostor - Olomouc

Skladové kontejnery pro Olomouckou firmu jsou naší další kvalitní referencí. K rozšíření skladovacích prostor byly dodány 3ks 6m kontejnerů. Požadavkem byl co nejlepší přístup k novému skladovému zázemí, proto mají kontejnery dvoukřídlá vrata na dlouhé straně.

skladové kontejnery Olomouc

 

Stavební skladové kontejnery pro fimu z Liberecka

Velmi mnoho našich referencí pochází ze stavebního sektoru. Stavební firmy využívají naše skladové kontejnery jako stavební sklady. Při stavbě domu je skladový kontejner bezpečným prostorem pro uložení nářadí a materiálu. Za zmínku stojí možnost kontejnery dodatečně vybavit bezpečnostní závorou.

stavební skladové kontejnery

 

Skladové kontejnery pro fyzické osoby - reference z celé ČR a SR

Chybí vám u domu prostor pro nářadí, sekačku, zahradní traktor nebo se stěhujete a potřebujete místo k uložení? Skladové kontejnery jsou levným a efektivním řešení. Mnoho z našich zákazníků využívá kontejnery protože jsou bezpečné, levné, k dodání ihned a prostě vypadají skvěle.

skladové kontejnery na zahradu

skladový kontejner pro zahraní traktor

 

Eko skladové kontejnery - zemědělské družstvo

Jednou z mnoha referencí je skladový kontejner na chenikálie. Eko kontejner má záchytnou vanou, která zabezpečí úniku látek do okolí. Kontejnery je možné vybavit policema. Pro bližší informace o skladových kontejnerech na chemikálie nás kontaktujte.

skladování chemikáliíeko kontejnery

 

Zaujala vás některá z realizací? Kontaktujte nás na tel.: +420 723 560 207 nebo nám napište na info@zasobniky.com

 

zpět na skladové kontejnery